Hikmet Sönmez Kişisel Web Sitesi

Google, Android’in uygulama mağazası Google Play Store’da artık her hafta ücretsiz uygulama sunacak. İşte bu haftaki ücretsiz Android uygulaması.

Teknoloji Mobil / Android Google Play, her hafta ücretsiz Android uygulaması sunuyor!
Apple, uzun bir süredir iOS cihazlarının uygulama mağazası App Store’da “Haftanın Ücretsiz Uygulaması” adı altında beğenilen uygulama ve oyunları ücretsiz olarak yayınlıyordu. Şimdi de Apple’ın rakibi Google, Android’in uygulama mağazası Google Play Store’da aynı uygulamaya geçti.

Google Play Store’da Haftanın Ücretsiz Uygulaması adı altında dağıtılan ilk uygulama Card Wars – Adventure Time oldu. Çizgi dizi Adventure Time’ın kart oyunu olan Card Wars – Adventure Time, normalde 10,99 TL’ye satılıyordu. Bir hafta için ücretsiz olan Card Wars – Adventure Time oyununu aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Card Wars – Adventure Time indir

28 Mart 2017 - 13:49 'de eklendi.

Google Play’dan, her hafta kullanıcılarına ücretsiz Android uygulama!

Google, Android’in uygulama mağazası Google Play Store’da artık her hafta ücretsiz uygulama sunacak. İşte bu haftaki ücretsiz Android uygulaması. Teknoloji Mobil / Android Google Play, her hafta ücretsiz Android uygulaması sunuyor! Apple, uzun bir süredir iOS cihazlarının uygulama mağazası App Store’da “Haftanın Ücretsiz Uygulaması” adı altında beğenilen uygulama ve oyunları ücretsiz olarak yayınlıyordu. Şimdi de […]

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA